Movies
Ratings
15
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0