Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0