Movies
Ratings
737
MiraiRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 0.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0