Movies
Ratings
896
KOKUHORated ★ 4.0
The Greatest Night in PopRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Meg 2: The TrenchRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0