Movies
Ratings
487
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0