Titles you rated
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.0- Good PeopleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0