Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The DealRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0