Titles you rated
Loving VincentRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.5
The Riot ClubRated ★ 2.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 3.5
Courage Under FireRated ★ 3.0
The RainmakerRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 3.0
Behind the CandelabraRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5