Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
FatherRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Empire of CorpsesRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5