Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0