Movies
Ratings
58
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5