Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0