Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0