Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5