Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0