Titles you rated
The EqualizerRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Napoleon DynamiteRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0