Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5