Movies
Ratings
830
Green BookRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ParkerRated ★ 3.0
CellularRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 4.0