Movies
Ratings
231
Spirited AwayRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 1.5
Miss BaekRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0