Titles you rated
The Judge from HellRated ★ 5.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5