Titles you rated
VincenzoRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- Three KingdomsRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0