Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The L WordRated ★ 3.0
SmallvilleRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 2.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0