Movies
Ratings
524
The Plan ManRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
PietaRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5