Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 4.0- Tears in the AfricaRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0