Series
Ratings
233- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 4.0
TomorrowRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.5