Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Carl’s DateRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5