Series
Ratings
78- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
Join My TableRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Jump Like a WitchRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5