Movies
Ratings
71
SpellboundRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
CubeRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0