Movies
Ratings
528
ElementalRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5