Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Pretty CrazyRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.0