Series
Ratings
198
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.0