Movies
Ratings
50
Chungking ExpressRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0