Movies
Ratings
142
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0