Movies
Ratings
111
HancockRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0