Movies
Ratings
577
JawsRated ★ 4.5- Her 5th RoomRated ★ 4.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.5
LambRated ★ 1.5
Dilili in ParisRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
You're NextRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Santa SangreRated ★ 4.0
Gekijouban Sengoku Basara: The Last PartyRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Land of the BearsRated ★ 4.0
DualRated ★ 2.0
Fear, Inc.Rated ★ 2.0
AkiraRated ★ 5.0- Corpse Party OVARated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.5