Series
Ratings
86
ArteRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.0
Grappler Baki wa BL dewa nai ka to Kangaetsuzuketa Otome no KirokutsutsuRated ★ 5.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
The Wonderful World of PuppiesRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
UmayonRated ★ 5.0
Into the Dark: Good BoyRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5
In/SpectreRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Darwin's GameRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!Rated ★ 5.0
DevsRated ★ 2.0