Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Jang Yeong SilRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5
Pied PiperRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0