Movies
Ratings
314
ParasiteRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The Look of SilenceRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Heart of StoneRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0