Series
Ratings
220- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Badly In LoveRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
The Beast in MeRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5- 오래된 만남 추구Rated ★ 3.0
- 진짜 괜찮은 사람Rated ★ 2.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 1.5
Through the DarknessRated ★ 3.0- 오은영 스테이Rated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0