Movies
Ratings
322
Miracles from HeavenRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5