Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0