Titles you rated
ChobitsRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0