Series
Ratings
67- The Story of CinderellaRated ★ 3.0
The Joy of PaintingRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0
The Rose of VersaillesRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 1.5
Community Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0