Movies
Ratings
432
The Lone RangerRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.0
The TunnelRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0- Horror Stories 3Rated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
OculusRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 2.5
Two MoonsRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.0