Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0