Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
DuelistRated ★ 4.0
BloodshotRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
Seo BokRated ★ 3.0
Love the Way You AreRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Jingle Jangle: A Christmas JourneyRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0