Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5