Series
Ratings
54- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0