Movies
Ratings
293
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Original SinRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Quantum LoveRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.5