Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 1.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0